Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Znajdujesz się w: start > Samorząd > Referaty i stanowiska pracy
Biuletyn Gminy Przeworsk
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
EDU Województwa Podkarpackiego
Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku
Dorzecze Mleczki
KRUS
Facebook
Gospodarka odpadami komunalnymi

Referaty i stanowiska pracy

 

 

Stanowisko/Imię Nazwisko

e-mail

Telefon

Wójt
Daniel Krawiec

 
dk@przeworsk.net.pl

 
16 6487397

Zastępca Wójta - nieetatowy
Agnieszka Bukowa-Jedynak

 
ajedynak@przeworsk.net.pl


16 6487397 w.214

Sekretarz
Teresa Wielgos


twielgos@przeworsk.net.pl


16 6487397 w.113

Skarbnik
Małgorzata Wilk


skarbnik@przeworsk.net.pl


16 6487397 w.104

 

Referat Finansów i Podatków – kierownik referatu Skarbnik Gminy Małgorzata Wilk

 

Płace

Inspektor Elżbieta Fornal

 

efornal@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.105

Księgowość budżetowa

Inspektor Lucyna Rychtyk

 

lrychtyk@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.105

Księgowość budżetowa
Podinspektor Aneta Kołodziej-Bester

Referent Justyna Malec

 
akolodziej@przeworsk.net.pl

jmalec@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.106

Wymiar podatków i opłat

Pomoc administracyjna Jadwiga Machniak
Referent Monika Dąbek
Referent Urszula Paluch
Referent Emila Bukowińska

 

jmachniak@przeworsk.net.pl

ebukowinska@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.112

Księgowość i windykacja należności podatkowych

Inspektor Alicja Kiszka

Inspektor Jadwiga Machalska

 


akiszka@ przeworsk.net.pl

jmachalska@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.111

Wymiar opłat z tytułu gospodarowania

odpadami komunalnymi

Pomoc administracyjna Jadwiga Machniak

 

 


jmachniak@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.109

Windykacja należności z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi

Pomoc administracyjna Monika Żyła

 

 

mzyla@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.109

Kasa

Inspektor Małgorzata Stęchła

 

mstechla@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.115

 

Referat Przedsięwzięć Publicznych, Remontów i Inwestycji

– kierownik referatu Agnieszka Bukowa-Jedynak

 

Rolnictwo, ochrona środowiska i gospodarka odpadami

Inspektor Jolanta Krzanowska

 

jkrzanowska@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.216

Zagospodarowanie przestrzenne gminy

Pomoc administracyjna Dorota Stańko

 

dstanko@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.218

Gospodarka gruntami i nieruchomościami

Inspektor Jan Krupa

 

jkrupa@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.217

Inwestycje, remonty, zarządzanie drogami

Referent Marek Mazur

 

mmazur@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.217

Inwestycje, remonty

Inspektor Elżbieta Basiak

 

ebasiak@przeworsk.net.pl

 

16 6487397 w.216

Inwestycje, remonty, zamówienie publiczne

Inspektor Wojciech Lenar

 

wlenar@przeworsk.net.pl

 

16 6487397 w.217

 

Referat Organizacyjny – kierownik referatu Sekretarz Gminy Teresa Wielgos

 

Kadry

Młodszy referent Agnieszka Żak

 

 azak@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.110

Ewidencja Ludności i dowody osobiste
Ewidencja Działalności Gospodarczej

Inspektor Elżbieta Bielec

 


ebielec@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.219

Obsługa Rady, przeciwdziałania alkoholizmowi, archiwum

Inspektor Agnieszka Rybak



arybak@przeworsk.net.pl


16 6487397 w.220

Ogólno-administracyjny

Inspektor Maria Dziedzic

 

sekretariat@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.101

Obrona cywilna, zarządzanie kryzysowe

Referent Arkadiusz Węgrzyn

 

awegrzyn@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.215

Stanowisko ds. promocji, współpracy z organizacjami pozarządowymi i pozyskiwania funduszy pomocowych.

Inspektor Jan Solarz

 

jsolarz@przeworsk.net.pl

 
16 6487397 w.215

Informatyk

Starszy informatyk Andrzej Niemirowski

 

informatyk@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.222

Radca Prawny

Sylwia Stecko

 

sstecko@przeworsk.net.pl

16 6487397 w.220

 

UG Przeworsk
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
24 lipca 2017
poniedziałek
205 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
imieniny
Kingi, Krystyna, Michaliny
Gratulacje podziękowania wyróżnienia
Pisza o nas
System Informacji Przestrzennej
STRATEGIA ROZWOJU GMINY PRZEWORSK NA LATA  2015-2020
Program Rewitalizacji Gminy Przeworsk na lata 2017 - 2025
Fundusze Europejskie 2014-2020
OZE
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
- dopisz - wypisz
Fotogaleria
E-kartki
Mapa dojazdu
Baza firm
Gmina Przeworsk, ul. Bernardyńska 1A, 37-200 Przeworsk, pow. przeworski, woj. podkarpackietel.: +48 16 648 73 97, fax: +48.16 648 98 88 w.240, email: sekretariat@przeworsk.net.pl, http://www.przeworsk.net.plNIP: 794-16-85-229, Regon: 650900513
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI